UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dlaczego Lewica? Bo daje nam wolność", świetnie, ale wolność też od węgla jak rozumiem do 2030 r. Fajnie się gada ogólnikowo, ale konkretnych propozycji jak zastąpić węgiel brak. Tak samo jak rzucanie haseł jest fajne, ale rozwiązań brak. Społeczeństwo zrozumie co to brak węgla jak z ogrzewaniem będzie problem. I wtedy wyjdzie, że ten węgiel wcale nie taki zły, bo w sumie to ciepłe kaloryferki są fajne.

merytorycznie proszę

Anuluj