68
27.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.
RobertKoliński (2019.09.28)
Roberciku kochany! Bog na klamrach pasow druzyny przeciwnej,to nie byl Bog wynaleziony przez Zydow.DLA druzyny przeciwnej,bogiem byl narod niemiecki I taka byla dewiza nazizmu.Mowiac prostym,zrozumialym jezykiem.bog na klamrach pasow,to narod niemiecki,ktory DLA nazistow byl najwieksza wartoscia.Komunistyczna propaganda,celowo stawiala znak rownosci pomiedzy Bogiem zydowskim,a bogiem nazistowskim czyli narodem niemieckim,to tylko taka droba dygresyjka,do Twoich,przygotowanych z wielka pieczlowitosca wypowiedzi.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.09.28)
Uklad z portelem - wiadomo.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.09.28)
świętujemy jakieś pierdoły, a ja się pytam dla czego nie ma wielkiego święta 9 PAŹDZIERNIKA 1610 !? to był sukces
pem77 (2019.09.28)

info

4  
  0
A teraz na Boga żydowskiego plują ci co niby mają Boga z honorem i ojczyzna bo gardzą narodem żydowskim. To ich Bóg. My mieliśmy swoich których pamięć wytępiono gwałtem ogniem i krwią w imię tego żydowskiego bożka
Art :) (2019.09.28)
Ciebie nienawistników trzeba odizolować. Taki jak ty zabił prezydenta Gdańska
Art :) (2019.09.28)
Mieszko przyjął chrzest i to on decydował, jaka religia będzie w kraju panować, a nie jakieś bez osobowe ,,wytępiono"
(2019.09.28)
czrwone pająki poszli precz
(2019.09.28)

info

4  
  2
@Zbyszek1 - Drogi ignorancie od aut zaprojektowanych dla wujka Adolfa, gdybyś miał choć blade pojęcie o pochodzeniu hasełka "Gott mit uns" i przyczynach obecności tegoż na klamrach pasów hitlerowskiego żołdactwa, to nie smażyłbyś teraz tych wydumanych a ignoranckich bzdur w internecie - no i jak tu was nie obśmiewać, ignorancka, niedouczona prawico, która z najprostszymi sprawami nie potrafi sobie poradzić, bo zamiast czytać książki, to wolała paciorki klepać u plebana?:)
RobertKoliński (2019.09.28)
"Nie można mieć wszystkiego. Nie można mieć wolności i jednocześnie gwarancji, że niczyje uczucia nie zostaną urażone, że wszyscy będą się ze sobą zgadzać (swoją drogą, jakie to byłoby koszmarne, zabijające umysł i cholernie nudne) i posuniętej do absurdu poprawności politycznej. Jeśli chcecie wolności, poluzujcie warkoczyki i nabierzcie dystansu, nie nadymajcie się jak purchawki i nie czujcie „obrażeni” i mentalnie zgwałceni za każdym razem, kiedy ktoś powie lub zrobi coś, czego wy byście nie powiedzieli lub nie zrobili. Chyba że chcecie mieć kraj ciasnoty umysłowej, ludzi myślących tak samo, bojących się własnego cienia i auto cenzurujących z obawy przed „zgorszeniem”. "
pedros45 (2019.09.28)

info

1  
  0