A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Spadaj komuchu na grób Jaruzelskiego i tam oddaj hołd "bohaterowi.
A skąd frajerze wiesz że to pisał katolik. Patriota nie koniecznie musi być chrześcijaninem.
@RobertKoliński - "21 lipca 1952 Najwyższy Sąd Wojskowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie „zorganizowania spisku w wojsku”, czyli tzw. „spisku komandorów”. Pod fałszywym zarzutem działalności szpiegowskiej 7 oficerów Marynarki Wojennej skazano na karę śmierci lub dożywotnie więzienie, pomimo wycofania w procesie wymuszonych zeznań. W końcu 1952 w więzieniu na warszawskim Mokotowie zostali pozbawieni życia strzałem w tył głowy: kmdr Stanisław Mieszkowski (16 grudnia), kmdr por. Zbigniew Przybyszewski (16 grudnia) i kmdr Jerzy Staniewicz (12 grudnia). Zwłoki komandorów Mieszkowskiego i Przybyszewskiego zostały przez organa bezpieczeństwa publicznego potajemnie pogrzebane. W więzieniu pozostali aż do 1956 roku: kmdr por. Robert Kasperski, kmdr por. Kazimierz Kraszewski, kmdr por. Wacław Krzywiec i kmdr Marian Wojcieszek. Decyzją Naczelnego Sądu Wojskowego z 24 kwietnia 1956 postępowanie karne zostało wznowione i po ponownym rozpatrzeniu sprawy uchylono wyrok z 1952,stwierdzając całkowitą niewinność skazanych. "
@Solder - Chrześcijanin nie koniecznie musi być katolikiem.
@RobertKoliński - Panie Robercie proszę mi wytłumaczyć stwierdzenia: "stracony", "Z 5 wyroków. .. .zostały wykonane" jak to ma się do strzału w tył głowy i potajemnego pochówku? Drugie pytanie: Czy taka osobowość która nie raz zaglądała śmierci w oczy, walcząc bohatersko o swój kraj, będzie prosić o litość obywatela radzieckiego, współpracownika sowietów? Trzecie pytanie: Prezydent to chyba był na zachodzie, Bierut był obywatelem radzieckim wybranym w sfałszowanych wyborach, zgadza się? Dziękuję!
Fenomen w skali światowej doszczętnie inwigilowany przez Gestapo, SD oraz przez RSHA. Przykład zatrzymania oraz eksterminacji gen. S. Grota-Roweckiego o tym zaświadcza.
@RobertKoliński - Zapomniałem o czwartym pytaniu: Czy prośba o łaskę, nie jest tak jakby przyznanie się do winy?
@erg. - Oj tam, czepiasz się każdy naród tak interpretuje historię by czuć się wyjątkowo:) POzdrawiam!
Robert Koliński pseudonim artystyczny ,, Kopiuj wklej ,,
Jeśli jest chrześcijaninem to z automatu jest katolikiem.