Wybrany wątek opinii

@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.
RobertKoliński (2019.09.28)
Roberciku kochany! Bog na klamrach pasow druzyny przeciwnej,to nie byl Bog wynaleziony przez Zydow.DLA druzyny przeciwnej,bogiem byl narod niemiecki I taka byla dewiza nazizmu.Mowiac prostym,zrozumialym jezykiem.bog na klamrach pasow,to narod niemiecki,ktory DLA nazistow byl najwieksza wartoscia.Komunistyczna propaganda,celowo stawiala znak rownosci pomiedzy Bogiem zydowskim,a bogiem nazistowskim czyli narodem niemieckim,to tylko taka droba dygresyjka,do Twoich,przygotowanych z wielka pieczlowitosca wypowiedzi.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.09.28)
@Zbyszek1 - Drogi ignorancie od aut zaprojektowanych dla wujka Adolfa, gdybyś miał choć blade pojęcie o pochodzeniu hasełka "Gott mit uns" i przyczynach obecności tegoż na klamrach pasów hitlerowskiego żołdactwa, to nie smażyłbyś teraz tych wydumanych a ignoranckich bzdur w internecie - no i jak tu was nie obśmiewać, ignorancka, niedouczona prawico, która z najprostszymi sprawami nie potrafi sobie poradzić, bo zamiast czytać książki, to wolała paciorki klepać u plebana?:)
RobertKoliński (2019.09.28)
Powrót do komentarzy