UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.

RobertKoliński

Anuluj