UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.
RobertKoliński
@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.
RobertKoliński