68
27.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Więc suwerenie rusz d.. na wybory
pedros45 (2019.09.28)

info

3  
  0
A przecież Panie Robercie Hitlerowcy zwalczali religię chrześcijańską, a w najlepszym wypadku byli jej niechętni. Oni chcieli ustanowić swoje pradawne wierzenia, okultyzm, wiara w Wotana, Czarne Słońce i Zamek w Wewelsburg. Towarzystwo Thule i Ahnenerbe. Wyprawy do Tybetu Ernsta Shäfera w poszukiwaniu Atlantydy itp. Himmler przecież wierzył w te bzdury, że jest wcieleniem króla Henryka Ptasznika.
Zen (2019.09.28)
I znów to samo. AK nie była jedyną formacją Państwa Podziemnego. Brakuje np. drugiej siły co do wielkości, żołnierzy BCh. Za to częścią Państwa Podziemnego nigdy nie były rozmaite NSZ-y czy ONR-y. Historie można próbować gumkować, ale jej się nie zmieni.
(2019.09.28)
Jak nie były jak byky- NSZ to 3 najliczniejsza formacja.
(2019.09.28)
W twojej głowie.
(2019.09.28)
na wybory - na wybory - na wybory - na wybory - i nie dajcie się zmanipulować watykańskiej zarazie
Gerard44 (2019.09.28)

info

4  
  1
To jest oczywiście prawda, różnica jest taka, że żołnierze i przywódcy Batalionów Chłopskich nigdy nie uzurpowali sobie przynależności do Polskiego Państwa Podziemnego, podczas gdy renegaci z NSZ i kłamcy z IPN - jak najbardziej;
RobertKoliński (2019.09.28)
Pamiętać koniecznie. .. bo pomogli do wyrżnięcia 6.028 tys Polaków i Żydów pochodzenia polskiego w tym inteligencjii która mogłaby odbudować kraj po wojnie. @Amen
(2019.09.28)

info

1  
  0
To Czesi zdecydowali w co mamy wierzyć, a oni już dawno wyszli z kościoła katolickiego, a myśmy ( Prusowie ) obcięli głowę biskupowi Wojciechowi z Czech żeby został świętym. .. ( ha Ha ) @ ŚW jERZY
(2019.09.28)
Chyba fenomen samobójstwa, wynikający z beznadziejnych rządów sanacyjnych i tzw. rządu londyńskiego. @Jeziorański
(2019.09.28)

info

3  
  1