A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Więc suwerenie rusz d.. na wybory
A przecież Panie Robercie Hitlerowcy zwalczali religię chrześcijańską, a w najlepszym wypadku byli jej niechętni. Oni chcieli ustanowić swoje pradawne wierzenia, okultyzm, wiara w Wotana, Czarne Słońce i Zamek w Wewelsburg. Towarzystwo Thule i Ahnenerbe. Wyprawy do Tybetu Ernsta Shäfera w poszukiwaniu Atlantydy itp. Himmler przecież wierzył w te bzdury, że jest wcieleniem króla Henryka Ptasznika.
I znów to samo. AK nie była jedyną formacją Państwa Podziemnego. Brakuje np. drugiej siły co do wielkości, żołnierzy BCh. Za to częścią Państwa Podziemnego nigdy nie były rozmaite NSZ-y czy ONR-y. Historie można próbować gumkować, ale jej się nie zmieni.
Jak nie były jak byky- NSZ to 3 najliczniejsza formacja.
W twojej głowie.
na wybory - na wybory - na wybory - na wybory - i nie dajcie się zmanipulować watykańskiej zarazie
To jest oczywiście prawda, różnica jest taka, że żołnierze i przywódcy Batalionów Chłopskich nigdy nie uzurpowali sobie przynależności do Polskiego Państwa Podziemnego, podczas gdy renegaci z NSZ i kłamcy z IPN - jak najbardziej;
Pamiętać koniecznie. .. bo pomogli do wyrżnięcia 6.028 tys Polaków i Żydów pochodzenia polskiego w tym inteligencjii która mogłaby odbudować kraj po wojnie.
@Amen
To Czesi zdecydowali w co mamy wierzyć, a oni już dawno wyszli z kościoła katolickiego, a myśmy ( Prusowie ) obcięli głowę biskupowi Wojciechowi z Czech żeby został świętym. .. ( ha Ha )
@ ŚW jERZY
Chyba fenomen samobójstwa, wynikający z beznadziejnych rządów sanacyjnych i tzw. rządu londyńskiego.
@Jeziorański