UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Roberciku kochany! Bog na klamrach pasow druzyny przeciwnej,to nie byl Bog wynaleziony przez Zydow.DLA druzyny przeciwnej,bogiem byl narod niemiecki I taka byla dewiza nazizmu.Mowiac prostym,zrozumialym jezykiem.bog na klamrach pasow,to narod niemiecki,ktory DLA nazistow byl najwieksza wartoscia.Komunistyczna propaganda,celowo stawiala znak rownosci pomiedzy Bogiem zydowskim,a bogiem nazistowskim czyli narodem niemieckim,to tylko taka droba dygresyjka,do Twoich,przygotowanych z wielka pieczlowitosca wypowiedzi.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1