Wybrany wątek opinii

Komunista zależało na tym , aby naszych bohaterów szkalować. Dziś ich potomkowie szkalują naszych bohaterów- żołnierzy wyklętych. Najważniejsze, że na nic te plucie. Armio wyklęta naród polski o was pamięta.
Bóg, honor i ojczyzna (2019.09.27)
Ub w Elblagu pelno
1234 (2019.09.27)
@Bóg, honor i ojczyzna - Analfabeto sakramencki, dokształć się. Dewizą Wojska Polskiego były w 1939 roku Honor i Ojczyzna. "Boga" miała na klamrach pasów przeciwna drużyna.
RobertKoliński (2019.09.28)
Powrót do komentarzy