UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
świętujemy jakieś pierdoły, a ja się pytam dla czego nie ma wielkiego święta 9 PAŹDZIERNIKA 1610 !? to był sukces
pem77
świętujemy jakieś pierdoły, a ja się pytam dla czego nie ma wielkiego święta 9 PAŹDZIERNIKA 1610 !? to był sukces
pem77