UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

świętujemy jakieś pierdoły, a ja się pytam dla czego nie ma wielkiego święta 9 PAŹDZIERNIKA 1610 !? to był sukces

pem77

Anuluj