UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy piłkarzom i sztabowi. Dziękujemy księże Pawle. My wierzymy tylko ZKS Olimpio o nasz o nasz.

kolega_szadoka

Anuluj