UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa