UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

1 liga poza zasięgiem z dwóch powodów,a właściwie z 3 .Brak sponsora strategicznego.Za małe wsparcie miasta .Brak napastnika chociażby klasy Zjawińskiego o infrastrukturze stadionu nie wspomnę.


Anuluj