UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1 liga poza zasięgiem z dwóch powodów,a właściwie z 3 .Brak sponsora strategicznego.Za małe wsparcie miasta .Brak napastnika chociażby klasy Zjawińskiego o infrastrukturze stadionu nie wspomnę.
1 liga poza zasięgiem z dwóch powodów,a właściwie z 3 .Brak sponsora strategicznego.Za małe wsparcie miasta .Brak napastnika chociażby klasy Zjawińskiego o infrastrukturze stadionu nie wspomnę.