Wybrany wątek opinii

Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).
KolegaKulina (2019.09.21)
Uwazaj zebys ty nie byl bezdomny..na kolana przed ksiedzem, tak zebys buzke mial w odpowiednim miejscu
(2019.09.21)
Powrót do komentarzy