Wybrany wątek opinii
Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).
Do moderacji
Odpowiedz
12
18
Uwazaj zebys ty nie byl bezdomny..na kolana przed ksiedzem, tak zebys buzke mial w odpowiednim miejscu
Do moderacji
Odpowiedz
7
12