48
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaka kara za fajerwerki?. Nie szukaj sensacji na siłę. Co nas kibiców Olimpii obchodzi, że ktoś ślub bierze na Wspólnej i na boisku w szkole nr 3 odpala fajerwerki.
(2019.09.21)
3 pkt bardzo cieszą bo liga jest bardzo splaszczona. Za dużo nonszalancji w sytuacjach podbramkowych i wynik byłby lepszy a tak nerwy w końcówce. Faktycznie Sedleś bardzo solidne zawody no i oczywiście Damian. Brawo też dla Brychlika bo potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu oby częściej.
Maczawada (2019.09.21)

info

10  
  3
Prezes niezadowolony bo walka o awans niebezpiecznie blisko
ANTYKSIĄDZ! (2019.09.21)

info

13  
  7
Brrrrrrrrrrrrrrrrawwwwwwwwoooo Panowie taką Olimpię My Kibice Chcemy Oglądać Zawsze i Taką Kochamy Nawet jak czasami przegra To i tak bedzie Naszą Olimpią.
(2019.09.21)

info

15  
  2
Czemu prezes wprowadził prohibicję?
efe (2019.09.21)

info

11  
  3
Tak jest! Hej OLIMPIO KOCHANA!!!
Zryciuch (2019.09.21)

info

6  
  1
Szkoda, że jak jest mecz Ekstraklasy w Gdańsku to Olimpia gra, no szkoda
(2019.09.21)

info

3  
  18
Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).
KolegaKulina (2019.09.21)
Zbieraj kasę Prezes, żeby koniecznie zatrzymać na przyszły sezon Małego. Przypomnę że wszystko co było złe zaczęło się od tego jak Mały odszedł do Radomiaka. !!! Jakbyś wtedy Prezes nie żałowałował tych paru srebników nie byłoby tych wszystkich problemów !!!
(2019.09.21)

info

13  
  5
Damianek jak zwykle tylko ja tu jestem dookola mnie nie ma nikogo chlopak nie gra dla druzyny tylko dla siebie
Krup (2019.09.21)