UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby wiosna byla taka. Boje sie otwarcia okna transwerowego. A tak na marginesie jest okazja ograc mlodziez bo 1 liga jeszcze jest po za zasiegiem finansowym.
Gosc
Oby wiosna byla taka. Boje sie otwarcia okna transwerowego. A tak na marginesie jest okazja ograc mlodziez bo 1 liga jeszcze jest po za zasiegiem finansowym.
Gosc