UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby wiosna byla taka. Boje sie otwarcia okna transwerowego. A tak na marginesie jest okazja ograc mlodziez bo 1 liga jeszcze jest po za zasiegiem finansowym.

Gosc

Anuluj