UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

3 pkt bardzo cieszą bo liga jest bardzo splaszczona. Za dużo nonszalancji w sytuacjach podbramkowych i wynik byłby lepszy a tak nerwy w końcówce. Faktycznie Sedleś bardzo solidne zawody no i oczywiście Damian. Brawo też dla Brychlika bo potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu oby częściej.

Maczawada