UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).

KolegaKulina

Anuluj