UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).
KolegaKulina
Trzeba powiedzieć że prezes Paweł jest człowiekiem na odpowiednim miejscu. Bezdomne hejtery i inne nieudacznicy. Najważniejsze oczko przed Widzewem;).
KolegaKulina