UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 pkt bardzo cieszą bo liga jest bardzo splaszczona. Za dużo nonszalancji w sytuacjach podbramkowych i wynik byłby lepszy a tak nerwy w końcówce. Faktycznie Sedleś bardzo solidne zawody no i oczywiście Damian. Brawo też dla Brychlika bo potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu oby częściej.

Maczawada

Anuluj