UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3 pkt bardzo cieszą bo liga jest bardzo splaszczona. Za dużo nonszalancji w sytuacjach podbramkowych i wynik byłby lepszy a tak nerwy w końcówce. Faktycznie Sedleś bardzo solidne zawody no i oczywiście Damian. Brawo też dla Brychlika bo potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu oby częściej.
Maczawada