UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbieraj kasę Prezes, żeby koniecznie zatrzymać na przyszły sezon Małego. Przypomnę że wszystko co było złe zaczęło się od tego jak Mały odszedł do Radomiaka. !!! Jakbyś wtedy Prezes nie żałowałował tych paru srebników nie byłoby tych wszystkich problemów !!!


Anuluj