UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brrrrrrrrrrrrrrrrawwwwwwwwoooo Panowie taką Olimpię My Kibice Chcemy Oglądać Zawsze i Taką Kochamy Nawet jak czasami przegra To i tak bedzie Naszą Olimpią.


Anuluj