A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aha i jeszcze jedno nie nazywaj Polaków głupcami, bo głupcami okazali się właśnie Niemcy i Rosjanie, bo przez setki lat nie nauczyli się, że Polski nie da się zlikwidować, nie da się kontrolować Polaków i zlikwidować ich tożsamości narodowej i państwa, bo Polska zawsze się odradzała po trudnych czasach jak Feniks z popiołów. Rosjanie zazdrościli Polakom inteligencji i intelektualistów, naukowców i dlatego chcieli ją wymordować, zrobili Katyń i łagry. Zasadzili sosny na grobach Polaków i myśleli, że się nie wyda, ale zbrodnie zawsze wychodzą na jaw. Nadal w Rosji niczego się nie nauczyli i napadają na inne kraje jak Gruzja, Ukraina, Czeczenia, tylko teraz świat poszedł do przodu i już tego nie ukryją, dookoła swoich granic mają wielu wrogów. Nawet porządni Rosjanie widzą zbrodnie jakie popełnia reżim Putnia.
@Zen - Głupi to byli niemcy, uwierzyli malarzowi i stracili 7 mln obywateli, miasta zbombardowane, utracone ziemie, część Niemiec pod okupacją radziecką, stasi itd. ZSRR zginęło 26 mln obywateli, zrujnowane miasta i terror. Wielka Brytania 0,5 mln ofiar, tysiące statków i bombardowany Londyn. W imię czego to wszystko przecież Ci ludzie chcieli jak najlepiej przeżyć swoje życie, mieli plany na przyszłość, kogoś kochali a ktoś ich kochał. To były czyjeś matki, ojcowie, dzieci, babcie i dziadkowie, żony i mężowie. Pytam w imię czego, chorych wizji malarza i wąsacza?
@POwszystkim - "Głupi to byli Niemcy, uwierzyli malarzowi", a Polacy lepsi? Też uwierzyli małemu i patrzą jak ceny rosną.
POwszystkim zgadza się napisałem o tym, że też byli głupi. Niszczyli milony Ludzi, Polaków, Żydów, Romów chorych umysłowo- akcja T4 dziesiątki innych narodów. Myśleli, że cały świat opanują i w to wierzyli co przy tak niewielkim liczebnie kraju w skali świata już było głupim i irracjonalnym pomysłem.
a co to za przystojni zolnierze z tym sztandarem..... no no
@caryca Katarzyna Wielka - Właśnie tacy, jak ty bronią tych, co zawsze stręczyli Polaków i gotowali im najgorsze męki. Jak tak usprawiedliwiasz Moskali to równie dobrze możesz usprawiedliwiać decyzję o napaści Hitlera. No co? Przecież mogliśmy im oddać Wybrzeże, a nie się nadymać :) Pakt Ribbentrop-Mołotow był paktem czysto wojennym i militarnym. To tam właśnie zawarto plan napaści na Polskę i jej podział, wspólnie, razem Moskwa i Berlin i żadne ruskie ujadanie tego nie zmieni. Ruscy mieli absolutnie gdzieś los Polski i Polaków skoro bez mrugnięcia okiem to podpisali.
Dokładnie w Rosji udają świętoszków i myślą, że ktoś się nabierze na sowiecką propagandę, już kiedyś Stalin pisał, że w Europie nie jest możliwe zaprowadzenie komunizmu w czasie pokoju, bo nikt nie uwierzy w taki system. Dlatego uważał, że trzeba ten ustrój narzucić siła, tak samo mówił o Polsce, że Polska nadaje się do komunizmu jak krowa do siodła, bo nawet on wiedział, że Polacy nie dadzą się nabrać na komunistyczne brednie.
Poza tym to na zachodzie Europy ustalili przyłączenie Sudetów do III Rzeszy tak sterowały Francja i Niemcy z Włochami i W. Brytanią, wszyscy znają film z wystapieniem Chamberlaina ,,przywożę wam pokój", w Monachium to ustalili, niech oni się tłumaczą, nawet gdyby Polska nie odzyskała okupowanego Zaolzia to Niemcy i tak by remontowali tam swoje czołgi, bo to już było ustalone i produkowaliby dalej LT 35 i LT 38 oraz Hetzery.
Ja ci kupię bilet do moskwy jak chcesz
i powtórka z historii. .. Trump, ,naszym przyjacielem jest, ,. .. .. Przeczytajcie strategie USA na Europę środkową i wschodnią. .. .wniosek jest jeden. .. .. wazniejsze jest panowanie na Pacyfiku i Azji, a Polskę to można, ,podarować sobie lub innemu mocarstwu, ,. .. na Youtube ktoś próbuje czytać fragmenty dokumentu tłumacząc tekst z angielskiego, odszukajcie. .. .i to byłoby na tyle jak mawiał nieśmiertelny Jan Tadeusz Stansławski. .. .profesor mniemanologii stosowanej. ..