UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aha i jeszcze jedno nie nazywaj Polaków głupcami, bo głupcami okazali się właśnie Niemcy i Rosjanie, bo przez setki lat nie nauczyli się, że Polski nie da się zlikwidować, nie da się kontrolować Polaków i zlikwidować ich tożsamości narodowej i państwa, bo Polska zawsze się odradzała po trudnych czasach jak Feniks z popiołów. Rosjanie zazdrościli Polakom inteligencji i intelektualistów, naukowców i dlatego chcieli ją wymordować, zrobili Katyń i łagry. Zasadzili sosny na grobach Polaków i myśleli, że się nie wyda, ale zbrodnie zawsze wychodzą na jaw. Nadal w Rosji niczego się nie nauczyli i napadają na inne kraje jak Gruzja, Ukraina, Czeczenia, tylko teraz świat poszedł do przodu i już tego nie ukryją, dookoła swoich granic mają wielu wrogów. Nawet porządni Rosjanie widzą zbrodnie jakie popełnia reżim Putnia.

Zen

Anuluj