Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
3
38
precz z komuną i wybielaniem komunistyczno- fasztstowskich zbrodniarzy wojennych,
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Jak Polska mogła napaść na Czechosłowację skoro Polska odzyskała tylko okupowane przez Czechów tereny od 1919 roku. To właśnie Czesi wtedy napadli na Polskę. Dokonali zbrodni w Stonawie, wymordowali bezbronnych Polaków i zabili brata generała Józefa Hallera Cezarego Hallera. A to co zrobili bolszewicy to Polacy nigdy nie zapomną tego Rosji choćby 100 tysięcy lat minęło.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Noś kużwa Ty jeszcze usprawiedliwasz tych morderców Polaków ludzie gdzie są sądy gdzie prokurator
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Poza tym to na zachodzie Europy ustalili przyłączenie Sudetów do III Rzeszy tak sterowały Francja i Niemcy z Włochami i W. Brytanią, wszyscy znają film z wystapieniem Chamberlaina ,,przywożę wam pokój", w Monachium to ustalili, niech oni się tłumaczą, nawet gdyby Polska nie odzyskała okupowanego Zaolzia to Niemcy i tak by remontowali tam swoje czołgi, bo to już było ustalone i produkowaliby dalej LT 35 i LT 38 oraz Hetzery.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Ja ci kupię bilet do moskwy jak chcesz
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Kolinski kłam, oszukuj, z ofiary rób zbrodniarza - oto dewiza kacapów ; nigdy nie przyznawaj się do swoich zbrodni...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1