A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A jaki to ma związek z Polską? Porównuje Pan reżim Saudów i Huti do Polski. Czesi blokowali pomoc od naszych wiernych sojuszników Węgrów. Polska nikogo nie napadła, natomiast Rosja okupowała polskie ziemie sprzed I rozbioru. Finansowała polskich komunistów socjalistów co już było wypowiedzeniem wojny, bo komuniści byli wrogami Polski. A co Pan mówi o francuskich czy włoskich i hiszpańskich portach. Tam partie faszystowskie i komunistyczne, które są bardziej zbrodnicze od faszyzmu działają legalnie. Komuniści są odpowiedzialni za śmierć ponad 100 milionów ludzi w tym kilku milionów Polaków i ich się toleruje np w PE mnie to ciekawi jak to możliwe? Dla nazistów była Norymberga, to i dla Komunistów powinnna być.
@Zen - Bełkot niedouczonego propagandysty nie mającego pojęcia o faktach, ani nie znającego nawet pojęcia "analogia", szkoda mojego czasu.
@RobertKoliński - idz zgłoś sie na 1000 lecia albo do żółtego domku na Winną, i tam opowiedz im o swoich fanaberiach, oni ci powiedzą jakie jest rozwiązanie
Doskonale znam to pojęcie. A z takimi komunistami jak ci w dokach to np w Wielkiej Brytanii szybko Margaret Thatcher zrobiła porządek u siebie, Żelazna Dama. Fakty są takie, że Polska popełniła duży błąd, że zatrzymała swoje wojska w 1920 roku, powinni gnać Bolszewików aż pod Moskwę i potem utworzyć na tych terenach suwerenne państwa buforowe oddzielające Polskę od ZSRR w sojuszu militarnym z Polską.
Wielu ludzi zapomina o tym, że gdyby nie Ruskie to wojna nigdy by nie wybuchła. To oni, godząc się na propozycję Hitlera i podpisując pakt Ribbentrop-Mołotow umożliwili rozpoczęcie działań wojennych. Bez ich sojuszu Hitler nigdy by się nie zdecydował na takie działania. Właśnie dlatego wystąpił do nich o pakt. A później zgrywali wielkich wyzwolicieli tylko dlatego, że. .. Hitler ich napadł. Dziwne, że takiej misji wyzwolenia i obrony Polaków przed Hitlerem nie czuli we wrześniu 1939 r. :) Nawet nie odebrali mundurów czy dokumentów naszym żołnierzom zamordowanym w Katyniu, bo myśleli, że Polski już nigdy nie będzie i się o tym nie dowiemy. A teraz odszczekują się histerycznie, gdy wreszcie wysadzamy w powietrze pomniki ku czci zbrodniczej Armii Czerwonej.
@Batory - Nie dziwię się Kolińskiemu, że nie chce mu się już użerać z historycznymi dyletantami jak ten tu kolejny Batory, który powtarza kolejne idiotyzmy dla tumanów - weź się nieuku do książek a dowiesz się, kogo Hitler chciał zaatakować najpierw i dlaczego zmienił te plany ataku najpierw najeżdżając Polskę. Nie był mu wcale potrzebny ten pakt, ale był mu użyteczny, bo w ten sposób szybciej rozgromił nadętych Polaków i mógł się zabrać za swój główny cel. Bez paktu z ZSRR najwyżej by jego kampania potrwała kilka tygodni dłużej, ale zrobiłby dokładnie to samo, co z Czechosłowacją (wraz z Polakami - tu Koliński ma znowu rację) a potem Francją i całą resztą Europy. Rosjanie zrobili tylko to, co w tej sytuacji mogli, aby chronić przed wojną swój kraj w 1939 roku - wykorzystali znaną na całym świecie polską głupotę i wystrychnęli Polaków na dudka, nie pierwszy i nie ostatni zresztą raz.
Ty i mądrość he he jeśli już to nierób pierwszą klasa
Noś kużwa Ty jeszcze usprawiedliwasz tych morderców Polaków ludzie gdzie są sądy gdzie prokurator
kolinski - komunistyczny agencie: won do moskwy
Nie opowiadaj tych dyrdymałów, bo to prawda Hitler by nie zaatakował sam Polski i wojna nie mogła wtedy trwać u niego kilka tygodni dłużej, bo Hitler nie miał paliwa i ammunicji na tak długi okres czasu. Poza tym kilka tygodni później byłaby już jesień i zima, przez co ruch czołgów i samolotów byłby ograniczony, dodatkowo miał już wiele czołgów i samolotów zniszczonych, przez co nawet w ataku na Francję użył ich mniej niż w ataku na Polskę. A Polacy walczący w Warszawie, Modlinie, na Helu i innych rejonach Polski by się nie poddali tylko walczyliby dalej. Nie ewakuowaliby jednostek do Rumunii na Węgry czy do republik Bałtyckich. Poza tym Brześć, Grodno, Wilno, Lwów miały umocnienia i mogły się długo bronić. Rosjanie wbili nam nóż w plecy, zamiast siedzieć u siebie. Mieli pakt o nieagresji z Polską i mogli go dotrzymać. Powinni siedzieć u siebie. A skoś taka mądra Katarzyno tak gadasz o tej ,,głupocie'' Polaków to powiedz co niby mieli robić Polacy w 1939?