UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - Głupi to byli niemcy, uwierzyli malarzowi i stracili 7 mln obywateli, miasta zbombardowane, utracone ziemie, część Niemiec pod okupacją radziecką, stasi itd. ZSRR zginęło 26 mln obywateli, zrujnowane miasta i terror. Wielka Brytania 0,5 mln ofiar, tysiące statków i bombardowany Londyn. W imię czego to wszystko przecież Ci ludzie chcieli jak najlepiej przeżyć swoje życie, mieli plany na przyszłość, kogoś kochali a ktoś ich kochał. To były czyjeś matki, ojcowie, dzieci, babcie i dziadkowie, żony i mężowie. Pytam w imię czego, chorych wizji malarza i wąsacza?

POwszystkim

Anuluj