UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@POwszystkim - "Głupi to byli Niemcy, uwierzyli malarzowi", a Polacy lepsi? Też uwierzyli małemu i patrzą jak ceny rosną.


Anuluj