A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pacholy czrrwonej i brunatnej zarazy poszli WON.
Kolinski kłam, oszukuj, z ofiary rób zbrodniarza - oto dewiza kacapów ; nigdy nie przyznawaj się do swoich zbrodni...
@Zen - Piszesz, że Polacy nie dadzą się nabrać na komunistyczne brednie? To popatrz na "mądrości" tow. Kolińskiego z tego forum lub Zandberga :)
To pic na wodę, na Francję i Niemcy nie ma co liczyć dlatego musimy mieć sojusz z USA i krajami wrogimi Rosji. A Polski to już nikt nikomu nie podaruje, bo Polska jest coraz bogatszym i silniejszym krajem, na szczęście Rosja jest coraz słabsza w miarę upływu lat.
Poza tym kto wymyślił Komunistyczną Partię Polski? W Rosji nakazali ją utworzyć i finansowali ją, i ta partia miała stworzyć aparatczykowski ,, rząd" i robic rewolucję w Polsce, to było wypowiedzenie wojny już w 1918.
Najrozsądniej, to powinni sprzymierzyć się z Hitlerem.
Naziolski bełkot.
Wpis Kolinskiego i zdanie, że napaść Rosjan na nasz kraj nie był "postępkiem" ładnym, ale uzasadnionym wyraźnie wskazuję na to, że piszący te słowa jest niespełnionym pożytecznym idiotą. A fakt, że taki osobnik ma aspiracje na kandydata na posła do Sejmu Rzeczypospolitej może budzić tylko grozę. Nijaki Mazguła podobno pułkownik twierdzi że stan wojenny owszem był i były ścieżki zdrowia, ale wszystko odbyło się bardzo kulturalnie i w miłej atmosferze. Wygląda na to, że Kolinski ma zdanie w tym temacie takie samo jak wspomniany łotr z pod ciemnej gwiazdy. A kończąc nie rozmawia się z pewnymi osabnikami tylko się ich ignoruje. Jako nieobecnych. N ni
Pan Koliński swoimi wpisami niestety się kompromituje. Pana wpisy przypominają niestety wypociny ambasady rosyjskiej i msz Rosji. Komuniści i socjaliści to najwięksi zbrodniarze w dziejach świata.