55
17.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pacholy czrrwonej i brunatnej zarazy poszli WON.
(2019.09.17)

info

4  
  2
Kolinski kłam, oszukuj, z ofiary rób zbrodniarza - oto dewiza kacapów ; nigdy nie przyznawaj się do swoich zbrodni...
Paull (2019.09.17)
@Zen - Piszesz, że Polacy nie dadzą się nabrać na komunistyczne brednie? To popatrz na "mądrości" tow. Kolińskiego z tego forum lub Zandberga :)
Anty (2019.09.17)

info

2  
  2
To pic na wodę, na Francję i Niemcy nie ma co liczyć dlatego musimy mieć sojusz z USA i krajami wrogimi Rosji. A Polski to już nikt nikomu nie podaruje, bo Polska jest coraz bogatszym i silniejszym krajem, na szczęście Rosja jest coraz słabsza w miarę upływu lat.
(2019.09.17)
Poza tym kto wymyślił Komunistyczną Partię Polski? W Rosji nakazali ją utworzyć i finansowali ją, i ta partia miała stworzyć aparatczykowski ,, rząd" i robic rewolucję w Polsce, to było wypowiedzenie wojny już w 1918.
Zen (2019.09.17)
Najrozsądniej, to powinni sprzymierzyć się z Hitlerem.
Stefan Batory (2019.09.18)
Naziolski bełkot.
RobertKoliński (2019.09.18)

info

2  
  4
Wpis Kolinskiego i zdanie, że napaść Rosjan na nasz kraj nie był "postępkiem" ładnym, ale uzasadnionym wyraźnie wskazuję na to, że piszący te słowa jest niespełnionym pożytecznym idiotą. A fakt, że taki osobnik ma aspiracje na kandydata na posła do Sejmu Rzeczypospolitej może budzić tylko grozę. Nijaki Mazguła podobno pułkownik twierdzi że stan wojenny owszem był i były ścieżki zdrowia, ale wszystko odbyło się bardzo kulturalnie i w miłej atmosferze. Wygląda na to, że Kolinski ma zdanie w tym temacie takie samo jak wspomniany łotr z pod ciemnej gwiazdy. A kończąc nie rozmawia się z pewnymi osabnikami tylko się ich ignoruje. Jako nieobecnych. N ni
(2019.09.18)

info

6  
  2
Pan Koliński swoimi wpisami niestety się kompromituje. Pana wpisy przypominają niestety wypociny ambasady rosyjskiej i msz Rosji. Komuniści i socjaliści to najwięksi zbrodniarze w dziejach świata.
Kaczan (2019.09.18)
@Kaczan - Skup się na jednym nicku i przestań powielać swój nazi-bełkot pod różnymi pseudonimami - mądrości ani sensu w twoich neohitlerowskich wypocinach od tego nie przybywa, żałosny trollu.
RobertKoliński (2019.09.18)