UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POwszystkim zgadza się napisałem o tym, że też byli głupi. Niszczyli milony Ludzi, Polaków, Żydów, Romów chorych umysłowo- akcja T4 dziesiątki innych narodów. Myśleli, że cały świat opanują i w to wierzyli co przy tak niewielkim liczebnie kraju w skali świata już było głupim i irracjonalnym pomysłem.

Zen