UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poza tym to na zachodzie Europy ustalili przyłączenie Sudetów do III Rzeszy tak sterowały Francja i Niemcy z Włochami i W. Brytanią, wszyscy znają film z wystapieniem Chamberlaina ,,przywożę wam pokój", w Monachium to ustalili, niech oni się tłumaczą, nawet gdyby Polska nie odzyskała okupowanego Zaolzia to Niemcy i tak by remontowali tam swoje czołgi, bo to już było ustalone i produkowaliby dalej LT 35 i LT 38 oraz Hetzery.
Zen