71
16.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja powiem więcej, a więc wszystkie hurtownie, a zwłaszcza te z fajkami przenieś do Braniewa i seturatory z paliwem też. Ruskie bądźcie ludzie !
(2019.09.17)

info

2  
  1
jedzcie jak tak za nimi tęsknicie, WON!!!!granice zamknąc na głucho. !!!!!
(2019.09.17)

info

2  
  2
Małego. To oni maja ale w spodniach.
(2019.09.17)

info

2  
  1
niech się cieszą osły że im pensje urosły, ja im ceny podwoję i tak wyjdę na swoje
tawariszcz (2019.09.17)

info

2  
  1
A dla kogo była ta konferencja ????? Sami dla siebie?Jeden mówi, reszta slucha.... i zmiana teraz ten mówi a ramten go słucha. Ilu ich tam było????????? Parodia jakaś
???? (2019.09.17)

info

2  
  1
Wałkują wciąż to samo, przywrócenie małego ruchu granicznego, nic nowego niestety, na kogo głosować ❎ nie wiem, bo ani Koalicja z PO ani PIS moim zdaniem nie będą dobrym wyborem
Smutna (2019.09.18)

info

1  
  0
I tak chcecie mnie do siebie przekonać?. Żenujące. Musicie się bardziej postarać.
Real (2019.09.18)

info

0  
  0
Mały ruch przygraniczny...śmiechu warte...zamiast tego dać obywatelom tego kraju porządnie zarobić aby można było godnie żyć a nie żyć z przemytu wódki i papierosów. Oby nie doszli do władzy bo z takim planem na rozwój Polski daleko nie zajedziemy.
Bgghb (2019.09.19)

info

0  
  0
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Leszek Dziąg (2019.09.20)
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Leszek Dziąg (2019.09.20)