A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja powiem więcej, a więc wszystkie hurtownie, a zwłaszcza te z fajkami przenieś do Braniewa i seturatory z paliwem też. Ruskie bądźcie ludzie !
jedzcie jak tak za nimi tęsknicie, WON!!!!granice zamknąc na głucho. !!!!!
Małego. To oni maja ale w spodniach.
niech się cieszą osły że im pensje urosły, ja im ceny podwoję i tak wyjdę na swoje
A dla kogo była ta konferencja ????? Sami dla siebie?Jeden mówi, reszta slucha.... i zmiana teraz ten mówi a ramten go słucha. Ilu ich tam było????????? Parodia jakaś
Wałkują wciąż to samo, przywrócenie małego ruchu granicznego, nic nowego niestety, na kogo głosować ❎ nie wiem, bo ani Koalicja z PO ani PIS moim zdaniem nie będą dobrym wyborem
I tak chcecie mnie do siebie przekonać?. Żenujące. Musicie się bardziej postarać.
Mały ruch przygraniczny...śmiechu warte...zamiast tego dać obywatelom tego kraju porządnie zarobić aby można było godnie żyć a nie żyć z przemytu wódki i papierosów.
Oby nie doszli do władzy bo z takim planem na rozwój Polski daleko nie zajedziemy.
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.