UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wałkują wciąż to samo, przywrócenie małego ruchu granicznego, nic nowego niestety, na kogo głosować ❎ nie wiem, bo ani Koalicja z PO ani PIS moim zdaniem nie będą dobrym wyborem

Smutna

Anuluj