A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy ktoś jeszcze może nie odrobił lekcji i nie zrozumiał że Rosjanie nie potrzebują waszego "Małego Ruchu" bo maja za kilka euro wizy Schengen i mogą jezdzić ile dusza zapragnie?
Natomiast Polacy mogą dostać elektroniczna wizę załatwiana przez internet. Więc po co te lewicowe brednie.
Przywrócenie takiego ruchu spowoduje tylko ponowny powrót patologii zwiazanej z przemytem wódy, fajek i paliwa.
@erg. - Doskonały ruch rządu PIS ograniczający patologie przemytu na granicy i wypłatę przez budżet kasy dla teoretycznie bezrobotnych.
Jestem przeciw małemu ruchowi granicznemu.
Na zdjęciu do kompletu brakuje Ojca Narodu - tuska i nie w tym miejscu . Powinno być na przejściu gr. Grzechotki , tylko tam już brak tabunu przemytników , potencjalnych wyborców . Twarze mają jakieś smutne , wygłodniałe i bez optymizmu .
To chyba najlepszy sposób na rozwój naszego Miasta jestem Za
,, Do Braniewa zaczęły przychodzić składy z „Jedwabnego Szlaku”, z Chin. '' Nieźle niedługo się dowiemy że PIS zaprzepaścił szanse uczynienia z Braniewa hubu transportowego NJS. Prezydent Xi pewnie po nocy ze zgryzoty nie śpi. Czy poziom żenady tego artykułu nie ma granic? Czy wybrańcy PO uważają wszystkich czytelników za kompletnych d...?
Przepływ szpionów z rosji musi być. ..
przywrócenie małego ruchu granicznego to obowiązek koalicji to ważny punkt na mapie naszego regionu ewka
Powinni postulowac zeby ruski obwód wszedł do UE !!!
Rozwój powiatu braniweskiego???? chyba pod kątem przemytu i wyłudzania tax free. Jesli cos takiego miało by nastąpić w parze powinno iśc znaczące wzmocnienie służb granicznych.