UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dla kogo była ta konferencja ????? Sami dla siebie?Jeden mówi, reszta slucha.... i zmiana teraz ten mówi a ramten go słucha. Ilu ich tam było????????? Parodia jakaś
????
A dla kogo była ta konferencja ????? Sami dla siebie?Jeden mówi, reszta slucha.... i zmiana teraz ten mówi a ramten go słucha. Ilu ich tam było????????? Parodia jakaś
????