UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dla kogo była ta konferencja ????? Sami dla siebie?Jeden mówi, reszta slucha.... i zmiana teraz ten mówi a ramten go słucha. Ilu ich tam było????????? Parodia jakaś

????

Anuluj