UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja powiem więcej, a więc wszystkie hurtownie, a zwłaszcza te z fajkami przenieś do Braniewa i seturatory z paliwem też. Ruskie bądźcie ludzie !
A ja powiem więcej, a więc wszystkie hurtownie, a zwłaszcza te z fajkami przenieś do Braniewa i seturatory z paliwem też. Ruskie bądźcie ludzie !