UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja powiem więcej, a więc wszystkie hurtownie, a zwłaszcza te z fajkami przenieś do Braniewa i seturatory z paliwem też. Ruskie bądźcie ludzie !


Anuluj