UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mały ruch przygraniczny...śmiechu warte...zamiast tego dać obywatelom tego kraju porządnie zarobić aby można było godnie żyć a nie żyć z przemytu wódki i papierosów. Oby nie doszli do władzy bo z takim planem na rozwój Polski daleko nie zajedziemy.

Bgghb