UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mały ruch przygraniczny...śmiechu warte...zamiast tego dać obywatelom tego kraju porządnie zarobić aby można było godnie żyć a nie żyć z przemytu wódki i papierosów. Oby nie doszli do władzy bo z takim planem na rozwój Polski daleko nie zajedziemy.
Bgghb