A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.