UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mały ruch przygraniczny...śmiechu warte...zamiast tego dać obywatelom tego kraju porządnie zarobić aby można było godnie żyć a nie żyć z przemytu wódki i papierosów. Oby nie doszli do władzy bo z takim planem na rozwój Polski daleko nie zajedziemy.
Bgghb