UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Cieśliński może powiedzieć, ile razy był w Elblągu w ciągu 4 lat. Ja powiem: chyba 1 raz na jakiejś bzdurnej konferencji.

Znowu ściema

Anuluj