UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Cieśliński może powiedzieć, ile razy był w Elblągu w ciągu 4 lat. Ja powiem: chyba 1 raz na jakiejś bzdurnej konferencji.
Znowu ściema
Czy Cieśliński może powiedzieć, ile razy był w Elblągu w ciągu 4 lat. Ja powiem: chyba 1 raz na jakiejś bzdurnej konferencji.
Znowu ściema