UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
skoro koalicja chce przywrócenia małego ruchu granicznego to niech koalicja popisze się żądając przywrócenia handlu przygranicznego na całej wschodniej granicy, który to handel był niezwykle trafna inicjatywa społeczną a który w porozumieniu z Niemcami został decyzja Sejmu ówczesnego zlikwidowany-proszę pełne pole do popisu-działajcie!!!
jozef hajeczka