UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech KO i jej kandydaci przedstawią chociaż 1 sprawę, którą załatwili dla Elblążan i miasta w ciągu ostatnich 4 lat. Ponownie oszukujecie naiwnych mieszkańców obietnicami bez pokrycia. Odejdźcie w końcu i dajcie innym porządzić.
luka