UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech KO i jej kandydaci przedstawią chociaż 1 sprawę, którą załatwili dla Elblążan i miasta w ciągu ostatnich 4 lat. Ponownie oszukujecie naiwnych mieszkańców obietnicami bez pokrycia. Odejdźcie w końcu i dajcie innym porządzić.

luka