UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja będę głosował na PiS. Nie - nie dlatego ze PiS mnie szczególnie przekonał. Przekonali mnie przeciwnicy PiS. Nawet jak PiS odwala pomysły a la Zandberg to potem przeciwnicy PiS pokazują mi kim są. I nawet jak któregoś dnia zapuka do mnie o 6 rano Kaczor z kotem w asyście smutnych panów i każe kocisku zrobić loda to ja go zrobię. A zaraz potem pobiegnę do Żabki obok i zrobię kocisku pyszne śniadanko z szyneczka i jeszcze dam buzi na pożegnanie i zagłosuje na ten PiS z radością. Bo to co reprezentuje środowisko "antyPiS" to jest dramat spoleczno-intelektualny. Niżej już nic nie ma.