UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież ten ruch przygraniczny w głównej mierze polegał na przemycie rosyjskiego paliwa i papierosów. Tego chcecie? Może przemytnicy tak, ale większość mieszkańców chce by podatki z paliwa zasilały budżet Polski, a nie kieszenie przemytników.