Wybrany wątek opinii
Zainteresowane informuję, że w dniu dzisiejszym towarzyszka Kidawa-Błońska (PO) oznajmiła ludowi, iż "my - jako Koalicja Obywatelska - jesteśmy za zachowaniem kompromisu dotyczącego ustawy o aborcji". Same sobie odpowiedzcie czy warto głosować na takie towarzycho i takie "obrończynie praw kobiet".
Do moderacji
Odpowiedz
7
27
@RobertKoliński - Masz rację. Aborcja. .. tfu. .. mordowanie dzieci powinno być zakazane całkowicie.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
@RobertKoliński - a te aborcje to rozumiem że metodami auszwic- birkenau czy kołyma-ural ? aaaaa nieee nowoczesnymi postępowymi u nowoczesnego postępowego niby lekarza, tacy to obrońcy praw kobiet i ich postępowe prawo wprowadzone przez NSDAP na terenach okupowanych a potem przez KC PZPR na tych samych terenach okupowanych, brawo to się nazywa postęp !!
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
A co tow sadzi o 17 Września 1939. Szczerze
Do moderacji
Odpowiedz
13
3