71
16.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A niech idą Razem!
(2019.09.16)
A nam to po co?papierosy-nie palić,wódka nie pić,tyle co dla mnie to u nas kupię,a wy co za towarzyszami się stęskniliście,to do berlina,czy do moskwy na skargę zdecydujcie siè...
(2019.09.16)

info

30  
  10
Zainteresowane informuję, że w dniu dzisiejszym towarzyszka Kidawa-Błońska (PO) oznajmiła ludowi, iż "my - jako Koalicja Obywatelska - jesteśmy za zachowaniem kompromisu dotyczącego ustawy o aborcji". Same sobie odpowiedzcie czy warto głosować na takie towarzycho i takie "obrończynie praw kobiet".
RobertKoliński (2019.09.16)
@RobertKoliński - Masz rację. Aborcja. .. tfu. .. mordowanie dzieci powinno być zakazane całkowicie.
(2019.09.16)
Chcieć to ono mogą K O. Niech odpowiedzą dlaczego P O i PSL zablokowali remont kolei nadzalewowej . Wszystko na olsztyn i bankruta szymany. Wstyd.
(2019.09.16)

info

26  
  8
"Komu to przeszkadzało? – pytał Leszek Dziąg, starosta elbląski i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu na konwencji programowej, która odbyła się dziś w hotelu Elbląg" - Dziąg nie jest starostą ani Elbląskim ani Braniewskim. Rzetelne macie informacje.
rolio (2019.09.16)

info

13  
  4
Ojej. Jacy nagle zatroskani o losy Elbląga. Tylko czemu akurat teraz? Tuż przed październikiem :)
Do_pomorskiego (2019.09.16)

info

26  
  6
Kto o tym wiedział, tylko wybrani i wtajemniczeni?
(2019.09.16)

info

12  
  1
Do tanga trzeba dwojga. KO może sobie chcieć. Z drugiej strony NIET i po co ten pic
Wwwwwwww (2019.09.16)

info

15  
  7
Jestem pod wrażeniem frekwencji. Szczególnie ilością osób które nie kandydują.
WWWWWWW (2019.09.16)

info

21  
  3