A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A niech idą Razem!
A nam to po co?papierosy-nie palić,wódka nie pić,tyle co dla mnie to u nas kupię,a wy co za towarzyszami się stęskniliście,to do berlina,czy do moskwy na skargę zdecydujcie siè...
Zainteresowane informuję, że w dniu dzisiejszym towarzyszka Kidawa-Błońska (PO) oznajmiła ludowi, iż "my - jako Koalicja Obywatelska - jesteśmy za zachowaniem kompromisu dotyczącego ustawy o aborcji". Same sobie odpowiedzcie czy warto głosować na takie towarzycho i takie "obrończynie praw kobiet".
@RobertKoliński - Masz rację. Aborcja. .. tfu. .. mordowanie dzieci powinno być zakazane całkowicie.
Chcieć to ono mogą K O. Niech odpowiedzą dlaczego P O i PSL zablokowali remont kolei nadzalewowej
. Wszystko na olsztyn i bankruta szymany. Wstyd.
"Komu to przeszkadzało? – pytał Leszek Dziąg, starosta elbląski i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu na konwencji programowej, która odbyła się dziś w hotelu Elbląg" - Dziąg nie jest starostą ani Elbląskim ani Braniewskim. Rzetelne macie informacje.
Ojej. Jacy nagle zatroskani o losy Elbląga. Tylko czemu akurat teraz? Tuż przed październikiem :)
Kto o tym wiedział, tylko wybrani i wtajemniczeni?
Do tanga trzeba dwojga. KO może sobie chcieć. Z drugiej strony NIET i po co ten pic
Jestem pod wrażeniem frekwencji. Szczególnie ilością osób które nie kandydują.