Wybrany wątek opinii

Przecież ten ruch przygraniczny w głównej mierze polegał na przemycie rosyjskiego paliwa i papierosów. Tego chcecie? Może przemytnicy tak, ale większość mieszkańców chce by podatki z paliwa zasilały budżet Polski, a nie kieszenie przemytników.
(2019.09.16)
i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi
007 (2019.09.16)
Powrót do komentarzy