Wybrany wątek opinii
Przecież ten ruch przygraniczny w głównej mierze polegał na przemycie rosyjskiego paliwa i papierosów. Tego chcecie? Może przemytnicy tak, ale większość mieszkańców chce by podatki z paliwa zasilały budżet Polski, a nie kieszenie przemytników.
Do moderacji
Odpowiedz
22
7
i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi
Do moderacji
Odpowiedz
7
4