UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi

007

Anuluj