UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi
007
i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi
007