UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież ten ruch przygraniczny w głównej mierze polegał na przemycie rosyjskiego paliwa i papierosów. Tego chcecie? Może przemytnicy tak, ale większość mieszkańców chce by podatki z paliwa zasilały budżet Polski, a nie kieszenie przemytników.