66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zarząd do dymisji
kolega_Woliny (2019.09.08)

info

12  
  4
Mały dno, lepiej niech nie wykonuje rzutów wolnych bo to jest masakra Miller i Ryk beznadziejni,ogólnie słaba gra ,Znicz niczego nadzwyczajnego nie pokazał pierwsza bramka to prezent Olimpii,druga też taka z niczego
Pero (2019.09.08)
Trochę ochłody na gorące głowy z tym Szuprytowskim. Kiwanie dla samego kiwania coś daje? Może nie pamiętam ale miał choć jedno podanie otwierające możliwość strzelenia bramki? Za to pamiętam dwie bardzo dobre sytuację strzeleckie w pierwszej połowie i strzelił jak junior w latarnię na ulicy. I masę strat i machanie łapkami. Wszyscy zagrali FATALNIE.
Bololo (2019.09.08)

info

23  
  2
Ciekawe ile Wenger zgranie na STSach
Kubic (2019.09.08)
Prezent dla Znicza i bramka ze spalonego na 0-2.Reszta to brak słów !
Badysiak_król_kiełbasy (2019.09.08)

info

3  
  3
Mecz bardzo slaby , brak dokladnosci , duza nerwowosc , trudno porazka , za tydzien trzeba wygrac , choc tez bedzie ciezko , miejsce gryfa w tabeli nic nie znaczy , i jeszcze na koniec , brawa dla Madejskiego , Sedlewskiego ,Millera i Balewskiego , oni jako jedyni podeszli po meczu do kibicow , reszta duzy minus
Kibic OE (2019.09.08)

info

9  
  9
Co się dzieje z dopingiem kur. Ludzie jestem masakrycznie wkur. .. to jest jedna wielka kpina upadlismy aż tak nisko?! Hallo kiedy się wkoncu obudzimy!!! Potrzeba nam kogoś kto poprowidzi doping.pisze to jako kibic z 15 letnim zapałem
Dosyć (2019.09.08)
Mecz w tv a łuk pusty :(
Joshua (2019.09.08)
Jesteś cofnięty w rozwoju.
(2019.09.08)
Jak można napisać że gra nie była zła jak do 80 min nie oddaliśmy żadnego strzału w światło bramki.
(2019.09.08)