A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.
Super!!!
I co warto było oddaawać Kolosova do Morąga mr Konon? Przecież tam aż się prosi o doświadczonego napastnika
Płaczę.Jak można tak spać???Pierwsza bramka...dla Znicza kuriozum.Pobudka na za pięć dwunasta ale za późno...smutno mi strasznie ale w domku pod kołderką przed tv ten mecz zabolał mnie mniej.Olimpio obudz sie,wstań i walcz!!!
Szuprytowski wyraźnie odstaje od reszty, jedyny wie na czym polega gra w piłkę
Nowaczyk miał pieniądze na stadion oraz plany ale elblążanie nie chcieli i wybrali Wilka.Wilk wolał basen wieć pretensje do PiS.
Te animowane banery sa extra .No i odwrocily uwage od wsiunskiego bufora .
Jakby komentator wykrztusil , ze zabytek to bym sie zapadła ze wstydu .
A tak na foto wyszlo dobrze.
Oddaliśmy Zniczowi 3 pkt, chociaż była to jedna ze słabszych drużyn, która gościła ostatnio na A8.Moim zdaniem błędy w szatni w przerwie, wolniejsza gra w drugiej połowie i słabe zmiany (Filipczyk nie wniósł żadnej jakości na boisko). Siła ofensywna woła o pomstę do nieba, bo (odpukać) w przypadku braku Szuprytowskiego po prostu nie ma iskry napędowej. Olimpia stara się grać jak wirtuozi techniki, co niestety powoduje straty piłki lub niedokładność w zagraniach. W ostatnich 3 min spotkania stworzyliśmy więcej akcji bramkowych niż przez całą drugą połowę. Pobudka Panowie w meczach u siebie, bo będzie ciężko z ponownym utrzymaniem!
Walczyć trenować olimpia musi panowac