66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Z i e l a r z (2019.09.08)

info

1  
  4
Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.
(2019.09.08)
Super!!!
(2019.09.08)

info

4  
  8
I co warto było oddaawać Kolosova do Morąga mr Konon? Przecież tam aż się prosi o doświadczonego napastnika
NadzorcaPrałata (2019.09.08)

info

15  
  6
Płaczę.Jak można tak spać???Pierwsza bramka...dla Znicza kuriozum.Pobudka na za pięć dwunasta ale za późno...smutno mi strasznie ale w domku pod kołderką przed tv ten mecz zabolał mnie mniej.Olimpio obudz sie,wstań i walcz!!!
Moniczka księżniczka (2019.09.08)

info

12  
  5
Szuprytowski wyraźnie odstaje od reszty, jedyny wie na czym polega gra w piłkę
(2019.09.08)
Nowaczyk miał pieniądze na stadion oraz plany ale elblążanie nie chcieli i wybrali Wilka.Wilk wolał basen wieć pretensje do PiS.
(2019.09.08)
Te animowane banery sa extra .No i odwrocily uwage od wsiunskiego bufora . Jakby komentator wykrztusil , ze zabytek to bym sie zapadła ze wstydu . A tak na foto wyszlo dobrze.
NieZamniecionaPodDywan (2019.09.08)

info

10  
  0
Oddaliśmy Zniczowi 3 pkt, chociaż była to jedna ze słabszych drużyn, która gościła ostatnio na A8.Moim zdaniem błędy w szatni w przerwie, wolniejsza gra w drugiej połowie i słabe zmiany (Filipczyk nie wniósł żadnej jakości na boisko). Siła ofensywna woła o pomstę do nieba, bo (odpukać) w przypadku braku Szuprytowskiego po prostu nie ma iskry napędowej. Olimpia stara się grać jak wirtuozi techniki, co niestety powoduje straty piłki lub niedokładność w zagraniach. W ostatnich 3 min spotkania stworzyliśmy więcej akcji bramkowych niż przez całą drugą połowę. Pobudka Panowie w meczach u siebie, bo będzie ciężko z ponownym utrzymaniem!
Diego Del Wonso (2019.09.08)

info

21  
  1
Walczyć trenować olimpia musi panowac
Z i e l a s z (2019.09.08)